HAKKIMIZDA

AS DEFTER
San. Tic. Ltd. Şti.

  • Şirketimiz, 1954 yılından bu yana, ulaşabildiği başarıları değil, ulaşılamaz gördüklerini hedef alarak, herzaman yenilikçiliği ön planda tutmuş, sektörün dünya standartlarında geçirdiği tüm değişimlere adapte olarak, köklü ve güvenilir firma imajını korumuştur.Öncelikli hedefimiz kalite, asla ödün vermeyeceğimiz önceliğimiz mutlak müşteri memnuniyetine sahip olmaktır.Bu doğrultuda, ilk adım olarak herkesin birbirini sevip saydığı güven içinde çalışabilecekleri huzurlu bir çalışma ortamı sağlamayı, 21. yüzyılın tüm gelişmelerine ayak uydurarak her türlü teknolojik yeniliğe açık, kalitede tutarlı, ve çalışmalarımızıda her zaman müşterilerimizin arzu ve talepleri doğrultusunda esnek bir anlayışa sahip olmayı ilke edindik.


asdefter3d1
Dürüst, Güvenilir Ve Adil Olmak

Tüm ilişkilerimizde dürüstlük en önemli ilkemiz olup, karşılıklı yarar sağlayarak güveni yaratmak ve hiçbir ayrım yapmadan, çalışanlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize, hissedarlarımıza tutarlı ve adil davranırız.

Yasalara Ve Etik Değerlere Saygılı Olmak

Kanunlara, yasal düzenlemelere taviz vermeden uyar, etik ve ahlaki kurallara, farklı fikir ve değerlere saygı duyarız.

Çevreye Duyarlı, Topluma Saygılı Olmak

Dünyamız için, çevreyi koruma bilinciyle davranır, bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirir, tüm çalışmalarımızda insan sağlığını en öne koyar, tüm ürünlerimizde kanserojen içermeyen maddeler kullanarak üretim yaparız.

02

AS DEFTER

VİZYONUMUZ

  • MARKALI VE KÂRLI BÜYÜME MODELİYLE SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLARIN, HİSSEDARLARIN, MÜŞTERİLERİN, TEDARİKÇİLERİN TERCİHİNDE İLK ÜÇ SIRADA YER ALMAK.

AS DEFTER

DEĞERLERİMİZ

Sürekli Gelişmek İçin Kaynak Yaratmak

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek için, çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparız.

Takım Çalışması

Birlikte çalışmaya ve birlikte başarmaya inanırız.

Esneklik

Değişime uyum sağlayabilmenin en önemli yetkinlik olduğu günümüzde, müşteri ihtiyaçlarını doğru ve zamanında karşılamak için sürekli öğrenir ve kendimizi güncelleriz.

Müşteri Memnuniyeti

Tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasına müşterilerimizi alırız. Müşterilerimizin memnuniyetini ve beklentilerini sağlamak için çözümler üretmek ve sonuçlandırmak için sürekli çalışırız.

Çalışanlarımız

Bugün ve gelecekte şirketimizin en önemli sermayesi çalışanlarımız olacaktır. Çalışanlarımızın yeteneklerini ve potansiyellerini tam olarak kullanabilmeleri için gelişimlerini sürekli sağlamaya çalışırız.

Copyright © AS DEFTER 2019 — All rights reserved.